دبیرستان دوره اول ستارگان

جشن سال نو
جشن سال نو
جشن سال نو
Previous
Next

آموزش هوشمند

هدف مدارس هوشمند پرورش نسلی است که لذت دانستن را تجربه کند و یاد بگیرد با ابزار هوشمندی که در اختیار دارد در جستجوی مستمر دانش باشد.

مدیریت آموزشی

مجموعه‌ای منسجم از دانش حاصل از کاربرد روش علمی به منظور توصیف خصوصیات و تبیین عناصر سازمانی و روابط فی‌مابین آن‌ها در سازمان‌های آموزشی است.

آموزش مهارت های زندگی

مهارت های زندگی، مهارت هایی هستند که برای افزایش توانایی های روانی – اجتماعی افراد آموزش داده می شوند و فرد را قادر می سازند که به طور موثر با مقتضیات و کشمکش های زندگی رو به رو شود.

خانم وطنی
موسس مجتمع آمورشی ستارگان
خانم بهرامی
مدیر دبیرستان ستارگان
دانش آموخته زبان انگلیسی
27 سال در امور آموزشی
خانم اسماعیلی
دبیر ادبیات فارسی
لیسانس ادبیات فارسی
دبیر دوره اول و دوم متوسطه
خانم علی حوری
دبیر پیام های آسمانی
15 سال سابقه تدریس
خانم واحدی
دبیر ریاضی
دبیر دوره اول و دوم متوسطه
خانم صدرالدینی
دبیر زبان انگلیسی
خانم صفری
دبیر علوم تجربی
خانم شبکی سازی
دبیر قرآن و پژوهش و سبک زندگی
خانم محمدی
دبیر ریاضی
Previous
Next

اصطلاح مهارتهای زندگی (Life Skills) برای اکثر ما آشناست. تعریف مهارتهای زندگی هم دشوار به نظر نمی‌رسد: مهارتهایی که به ما برای زندگی بهتر کمک می‌کنند.

خودآگاهی یعنی رسیدن به شناخت دقیق و درست از خود. خودآگاهی مهارتی است که به ما کمک می‌کند تصویر واضح، روشن و درستی از خود داشته باشیم.
ارتباط موثر، رابطه‌ای است که در آن، طرف مقابل، پیام شما را با حداکثر دقت ممکن دریافت و درک کند.
ارتباط فرايندي است كه به وسيله آن اطلاعات و احساسات خود را از طريق پيامهاي كلامي و غير كلامي با ديگران در ميان مي گذاريم. در واقع ارتباط عبارت است از هر گونه تعاملي كه شامل انتقال پيام باشد.
 
دانش‌آموزان مهم‌ترین رکن نظام آموزش و پرورش هر کشوری محسوب می‌شوند. عواملی که می‌تواند این سرمایه ملی را برای رشد بهینه و کیفی آماده سازد، مهارت‌های رفتاری است که در محیط آموخته می‌شود نه فقط محفوظات علمی.
بچه‌ها آینده کشور هستند و ما باید آن‌ها را برای زندگی موثر برای مملکت آماده کنیم.
نشاط و شادابی در مدرسه باعث رشد و تکامل همه ابعاد وجودی یک دانش‌آموز در بعد جسمانی، شناختی، عاطفی، اخلاقی و معنوی می‌شود. چنانچه یک بعد از این ابعاد دچار صدمه شود و یا مورد غفلت و فراموشی قرار گیرد، دانش‌آموز به توانایی‌ها و شایستگی‌های کامل دست نخواهد یافت.
basetaregansetarebemanid

مجتمع آموزشی ستارگان با نیم قرن تجربه آموزشی و استفاده از کادر مجرب اساتید و بهره گیری از سخت افزار و نرم افزار های آموزشی هوشمند و با رویکرد آموزش مهارت محور با شعبه های دبستان دوره اول و دوم و دبیرستان دوره اول دخترانه ، خانه دوم گرمی را برای عزیزان شما ساخته است

به بالای صفحه بردن