دبستان دوره اول ستارگان

هفته کتاب و کتابخوانی
جشن روز کودک
روز جهانی تخم مرغ
جشن آب
اردوی شهربازی
تاتر بهناز و غول چراغ جادو
Previous
Next

آموزش هوشمند

هدف مدارس هوشمند پرورش نسلی است که لذت دانستن را تجربه کند و یاد بگیرد با ابزار هوشمندی که در اختیار دارد در جستجوی مستمر دانش باشد.

مدیریت آموزشی

مجموعه‌ای منسجم از دانش حاصل از کاربرد روش علمی به منظور توصیف خصوصیات و تبیین عناصر سازمانی و روابط فی‌مابین آن‌ها در سازمان‌های آموزشی است.

آموزش مهارت های زندگی

مهارت های زندگی، مهارت هایی هستند که برای افزایش توانایی های روانی – اجتماعی افراد آموزش داده می شوند و فرد را قادر می سازند که به طور موثر با مقتضیات و کشمکش های زندگی رو به رو شود.

دو نمایش بسیار زیبا از دانش آموزان کلاس دوم

نوشین پازکی
مدیر دبستان شعبه 1
سهیلا شایان پور
معاونت آموزشی
شادی شاهی
معاونت پرورشی
پریسا جیلانچی
معاونت اجرایی
سمانه کیانی
مربی پیش دبستان
نرگس طالبیان
مربی پیش دبستان
مهرخ حیدر پور
معلم پایه اول
ماندانا ایزدی
معلم پایه اول
لیلا ملک محمدی
معلم پایه اول
نوشین رضایی
معلم پایه دوم
اعظم شاهزمانی
معلم پایه دوم
مژگان مهدوی
معلم پایه دوم
سحر صالحی
معلم تربیت بدنی
پریسا امامی
مشاور
Previous
Next

دانش‌آموزان مهم‌ترین رکن نظام آموزش و پرورش هر کشوری محسوب می‌شوند. عواملی که می‌تواند این سرمایه ملی را برای رشد بهینه و کیفی آماده سازد، مهارت‌های رفتاری است که در محیط آموخته می‌شود نه فقط محفوظات علمی.
بچه‌ها آینده کشور هستند و ما باید آن‌ها را برای زندگی موثر برای مملکت آماده کنیم.

نشاط و شادابی در مدرسه باعث رشد و تکامل همه ابعاد وجودی یک دانش‌آموز در بعد جسمانی، شناختی، عاطفی، اخلاقی و معنوی می‌شود. چنانچه یک بعد از این ابعاد دچار صدمه شود و یا مورد غفلت و فراموشی قرار گیرد، دانش‌آموز به توانایی‌ها و شایستگی‌های کامل دست نخواهد یافت.

basetaregansetarebemanid

مجتمع آموزشی ستارگان با نیم قرن تجربه آموزشی و استفاده از کادر مجرب اساتید و بهره گیری از سخت افزار و نرم افزار های آموزشی هوشمند و با رویکرد آموزش مهارت محور با شعبه های دبستان دوره اول و دوم و دبیرستان دوره اول دخترانه ، خانه دوم گرمی را برای عزیزان شما ساخته است

به بالای صفحه بردن